स्टार नेपाल मिडीया हबको अध्यक्षमा पवन प्रजापती सचिवमा सुरेश श्रेष्ठ चयन

|

स्टार नेपाल मिडीया हब प्रालि एवम सिटी वान टेलिभिजनको सोमबार प्रथम अधिवेशन तथा दोस्रो साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । अधिवेशनले नयाँ कार्यसमिती चयन गरेको छ । पोखरामा भएको प्रथम अधिवेशन तथा दोस्रो साधारण सभाबाट अध्यक्षमा पुन ः पवनकुमार प्रजापतीलाई चयन गरेको छ ।

स्टार मिडीया हबको प्रथम उपाध्यक्षमा राजेन्द्र ओझा दितीय उपाध्यक्षमा चिनु गुरुङ ,सचिवमा सुरेश श्रेष्ठ ,कोषाध्यक्ष विनोद भुजेललाई चयन गरेको छ । नयाँ कार्य समिती सदस्यमा चन्द्र कँुवर, सुष्मा थापा पाण्डे, सुनिता गिरी ,सन्तोषकुमार श्रेष्ठ ,कमल सुनार र सुदिप प्रधानाङ्ग चयन गरेको छ ।

कार्यक्रममा बोल्दै निवार्चीत अध्यक्ष प्रजापतीले सेयरधनीहरुलाई निराषा हुन नदिने बताउदै सबै सेयर सदस्यहरुलाइ समेटेर लैजाने योजना रहेको बताउनु भयो । संस्थालाइ अझ बढी सहकार्यका साथ काम गरेर नाफा मुलक संस्था बनाउनकालागि सबै सेयर सदस्यहरुले आ आफ्नो समय अनुकुल सहकार्य गर्न आग्रह समेत गर्नु भयो । यस अघिको कार्यसमितीमा रहेर सहकार्य सहयोग गर्ने सबैलाइ धन्यवाद समेत व्यतm गर्नु भयो ।

कर्मचारी ,विज्ञापनदाता तथा सम्पुर्णशुभेक्छुक महानुभाबहरुलाई धन्यवाद दिदै आगामी दिनहरुमा समेत निरन्तर रुपमा सहयोगको अपेक्षा रहेको बताउनु भयो ।संस्थाको प्रथम अधिवेशनकोे निर्वाचन मण्डलमा संयोजक नारायण कोइरला र सदस्यहरुमा रामजी न्यौपाने र विष्णु गौतम रहनु भएको थियो ।

२०७९ कार्तिक १४, सोमबार प्रकाशित