जनताको समस्या बुझ्दै भोट माग्दै विकास

|

तनहुँ । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी तनहुँ क्षेत्र नं १ का विकास सिग्देलले आग्रह संग आर्शिवाद लिदै चुनावी प्रचार प्रसारका कार्याक्रम सुरु अघि बढाएका छन् । व्यास नगरपालिका १ तनहुँमा प्रचार प्रसारको कार्याक्रममा उनले उक्त वडाका बृद्धसंग आर्शिवाद लिएर चुनावी प्रचारमा हिडेका बताएका छन् ।

चुनावी अभियानलाई तिव्रता दिँदै गर्दा उनलेलाई धेरैले स्वागत गर्दै आर्शिवाद संगै भोटको आश्वासन दिएका छन् । व्यास १ को भादगाउँमा घरदैलो कार्यक्रम सम्पन्न गरेका छन् । घरदैलो अभियानमा स्थानीयले रास्वपालाई नै मत दिने बताएका छन् । चुनावी प्रचारलाई तिव्रता दिने क्रममा स्थानीयले खुसी हुँदै विकासलाई जिताउने बताएका हुन् । सिग्देलले स्थानियको समस्या आफुले पुरा गर्ने वाचा गरेका छन् । साथै प्रचार प्रसार अभियानलाई तिव्रता दिदै लगातर अन्य वडामा पनि जाने सिग्देलले जानकारी दिए ।

२०७९ कार्तिक १३, आईतवार प्रकाशित