गल्कोट समाज जापान क्युसुको अध्यक्षमा देविलाल गैरे

|

गल्कोट समाज जापान क्युसुको क्षत्रिय कार्यसमितिको छैटौ अधिवेशनले देविलाल गैरेको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ । समितिको उपाध्यक्ष राम खत्री, उपाध्यक्ष भवनाथ गैरे, सचिव रोहित खत्री, सह सचिव ओम बस्नेत,कोषाध्यक्ष सागर थापा सह कोषाध्यक्ष धुर्वराज गैरे रहनुभएको छ । त्यसैगरी सदस्यहरुमा टंक प्रसाद गैरे, राजु गैरे, मोहन खत्री, दिपक गैरे, डिल्ली राज गौतम, दिपेन्द्र गैरे, मनिसा बस्नेत, रन्जिता गैरे, मिना गैरे र ममता गैरे रहनुभएको छ ।

एन आर एनएका सह कोषाध्यक्ष टंक गैरे, केन्दी्य उपाध्ध्यक्ष तथा निर्वाचन समिती संयोजक विपिन कंडेल क्षत्रिय अध्यक्ष राजु गैरे लगाएत क्युसु बसोबास गर्दै आउनुभएका ३० भन्दा बढीको उपस्थितीमा कार्यक्रम गरिएको थियो । अधिवेशनमा विपिन कंडेलको संयोजत्वमा रहेको निर्वाचन समितीले सर्वसम्मत चयन गरेर नयाँ सन्देश दिएको सहभागीको भनाई थियो । अधिवेशनबाट सस्थाको केन्द्र उपाध्यक्ष ,सल्लाहकार, केन्द्रको निर्वाचन समितिको सदस्य सम्मको जिम्मेवारी बहन गर्नुभएका एनआरएनए आइसीसी सह–कोषाध्यक्ष टंक गैरे तथा निबर्तमान अध्यक्ष राजु गैरे कार्यसमिति सदस्यमा बसेर काम गर्न पद चाहिन्न भन्ने सन्देश प्रवाह गरेको नवनिर्वाचित अध्यक्ष गैरेको भनाई छ ।

२०७९ श्रावण १५, आईतवार प्रकाशित