४ जिपिए ल्याएर जिल्ला टप गरेकाको प्लस टु रोजाइ प्रतिभा

|

एसइई परिक्षामा ४ जिपिए प्राप्त गरेकी डिज्नील्याण्ड एकेडेमीकी ऋतिका पोखरेलको रोजाइमा प्रतिभा माध्यमीक विद्यालय परेको छ । प्लस टु अध्ययनको लागि उनको रोजाईमा प्रतिभा परेको हो । कास्की प्याब्सनमा आवद्ध विद्यालयका विद्यार्थी मध्य ४ जिपिए ल्याउने पोखरेल एक मात्र विद्यार्थी रहेको बताइएको छ ।

ऋतिकाका बुवा दीपक पोखरेलले २०५२ सालको एसएलसी परीक्षामा प्रतिभा मा.वि प्रथम भएका थिए । उनका दाई रिदेश पोखरेलले पनि प्लस टु प्रतिभामा अध्ययन गरि हाल सिए अध्ययनरत छन् ।

म्याग्दीको बेनीमा रहेको लिटिल गार्डेन एकेडेमीका छात्र बब्लु शाहको रोजाइमा पनि प्रतिभा परेको छ । ३.९५ जिपिए ल्याएर उनले साविकको धौलागिरी अञ्चल प्रथम भएका छन् ।

एसईईमा उत्कृष्ट नतिजा ल्याउने विद्यार्थीको रोजाईमा प्रतिमा मावि पर्दा आफूहरुले गौरव महसुस गरिरहेको अध्यक्ष नारायण पौडेलले बताए । ‘विद्यार्थीको उज्ज्वल भविष्यको लागि हामीले उत्कृष्ट शिक्षा प्रदान गर्न सफल छौं,’ उनले भने, ‘आगामी दिनमा पनि विद्यार्थी र अभिभावकलाई गौरव हुने गरी शिक्षण गर्नेछौं ।’

२०७९ श्रावण १५, आईतवार प्रकाशित