म्याग्दीकी निशा केसीको ‘पिपलु’ बोलको लोकभाका बजारमा

|

म्याग्दीकी गायिका निशा केसीको स्वर रहेको ‘पिपलु ’ बोलको लोकभाका सार्वजनिक भएको छ । हाल अस्टेलियामा रहनुभएकी गायिका केसी र विजय केसीको आवाज रहेको मायाप्रेममा आधारित गितको गायक शिब हमालको शब्द तथा संगीत र मौसम हिमालीले निर्देशन रहेको छ ।

रोजगारको सिलसिलामा अस्टेलियामा गायन क्षेत्रलाई निरन्तरता दिएकाले आवश्यक सुझावको अपेक्षा गरेको बताउनुभयो । म्याग्दीको मंगला गाउँपालिका ५ अर्मनमा हुने मेलापर्वबाट सांगितिक क्षेत्रमा प्रवेश गर्नुभएकी केसीले बि.स २०७० सालमा सम्झनाले सारै रोयो मन भन्ने एल्बमबाट सांगितिक क्षेत्रमा प्रवेश गर्नुभएको थियो ।

बेनीबजार घुमेर गीतको म्यूजिक भिडियो लोकप्रिय भएको थियो । लगातार सफल र लोकप्रिय सिर्जनामाझ दर्शकस्रोता माझ आउनुभएकी केसीले आफ्नो गायन यात्रालाई जस्तो सुकै परिस्थितीमा पनि निरन्तरता दिने बताउनुभयो ।

नयाँ म्यूजिक भिडियोमा पछिल्लो समय निकै व्यस्त र सबैले म्युजिक भिडियोमा एकदमै रुचाईएका कलाकार सुधिर श्रेष्ठ र बिना राउतलाई भिडियोमा देख्न सकिन्छ ।मन क्रियशनको पोस्ट प्रोडक्सन रहेको उक्त्त लोकभाकामा नवाराज उप्रेतीको छायांकन र मनोज कार्कीको सम्पादन रहेको छ । हिजो सार्वजनिक गरिएको गीतमा सकारात्मक प्रतिक्रिया आएको छ ।

२०७८ फाल्गुन २८, शनिबार प्रकाशित