दिपक केसीको “ए मैना” सार्वजनिक 

|

राम प्रसाद घिमिरे\बिदेशी भुमिमा रहेर नेपाली मौलिक गीत संगीतको सिर्जनामा सक्रिय दिपक केसीको नयाँ गीत ुए मैनाु सार्वजनिक भएको छ ।किसोर अवस्थाका युवा युवतीको भावनालाई रोचक शव्द चयन मार्फत संगीतमा उतारिएको उक्त गीत युट्युव मार्फत सार्वजनिक भएको हो । चर्चित गायिका शान्ति श्री परियार र गायक कुशल विश्वकर्माको स्वरमा रहेको गीतको भिडियो झझल्को डिजिल युट्युव च्यानल मार्फत सार्वजनिक भएको हो ।

गीतमा चर्चित मोडल लोमस शर्मा र नम्रता सापकोटाको अभिनय रहेको छ । कुशल विश्वकर्माको लय सिर्जना गीतमा रहेको गीतमा योवन अवस्थाका प्रेमील जोडि बीचको रोमाञ्चक वार्तलाभलाई संगीतमा प्रस्तुत गरिएको छ ।राम केसीको छायाँकन, अमृत चापागाँईको सम्पादन तथा दिलिप रेग्मीको निर्देशनमा गितको भिडियो तयार गरिएको छ ।

नेपाली जीवशैलीलाई शब्दमा उतार्न सक्ने कुशल संगीतकार केसि हाल जन्मभुमि छोडेर बैदेशिक रोजगारीको शिलसिलामा संयुक्त राज्य अमेरिकामा छन् । बागलुङ नगरपालिका वडा नम्बर (३ खहरेमा जन्मिएका केसिले यस अघि ुपिरतिको छाताु र ुशिखर छुने छु भन्ने बोलका गीतहरु बजारमा ल्याइसकेका छन् ।नयाँ गीत “ए मैना” को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

२०७८ माघ २०, बिहीबार प्रकाशित